Witaj

 • Szanowni Państwo  Burmistrz Miasta podaje do wiadomości publicznej listę projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego Miasta Wałcz na rok 2018 , które poddane zostają głosowaniu mieszkańców Wałcz, celem ich realizacji w roku 2018 r.

  Siłownia zewnętrzna przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wałczu

  Nr projektu: 2/BO/2017

  Karty do głosowania będą dostępne u wychowawców oraz w sekretariacie szkoły.
  Zgodnie z Regulaminem Budżetu Obywatelskiego Miasta Wałcz stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 0050.1.100.2017 Burmistrza Miasta Wałcz z dnia 14 lipca 2017 r.:  
  O wyborze projektów do realizacji decydują mieszkańcy Miasta w drodze bezpośredniego głosowania, 

  którzy w dniu głosowania ukończyli 16 lat.
  Głosowanie odbywa się:

  1. w Urzędzie Miasta w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta (p.7 budynek A) poprzez włożenie do urny wypełnionej karty do głosowania,
  2. poprzez przesłanie na adres Urzędu Miasta w Wałczu (Plac Wolności 1, 78-600 Wałcz) karty do głosowania z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski-GŁOSOWANIE"; za datę oddania głosu w ten sposób uważa się datę stempla pocztowego.
  3. poprzez przesłanie karty do głosowania (podpisanej) w formie pdf. na adres budzetobywatelski@umwalcz.pl
  4. głosy można również składać w sekretariacie szkoły

  Głosować można tylko na jeden projekt. W razie wyboru więcej niż jednego projektu głos będzie nieważny.
   
  Głosowanie mieszkańców: 19.09.2017 -19.10.2017 r. do godz. 15.30 w przypadku osobistego dostarczenia do Kancelarii Urzędu Miasta Wałcz, w formie elektronicznej do godz. 24.00.

   

 • Bezpieczna droga do szkoły

  11 września 2017r. policjanci z wałeckiej jednostki wręczyli „Elementarze Zasad Bezpieczeństwa” dla uczniów klasy Ia oraz Ib. Książeczka, którą otrzymują dzieci została przygotowana przez policjantów. Spotkanie z uczniów z policjantami to prawdziwa lekcja edukacji o bezpieczeństwie.

  ...Pytasz kim jestem? Może detektywem, który chce opowiedzieć o przygodach jakie mogą Cię spotkać, dobrym duszkiem, czarodziejem, a może stróżem dzieci? To proste jestem przyjacielem wszystkich dzieci... Tak zaczyna się książeczka przygotowana przez policjantów z myślą o uczniach najmłodszych klas.

  Gryfuś główny bohater Elementarza przedstawia się dzieciom i zachęca do edukacyjnej zabawy poprzez rebusy, krzyżówki, zgadywanki. Spotkanie pierwszaków z policjantami to prawdziwa lekcja edukacji o bezpieczeństwie.

  Podczas spotkania dzieci utrwalały zdobytą już wiedzę w przedszkolu, gdzie również spotykały się z mundurowymi. Policjanci rozmawiali z dziećmi o tym, jakie przygody mogą przytrafić się w drodze do szkoły i ze szkoły, podczas zabawy w czasie wolnym czy szkole.

  Na koniec pierwszaki wspólnie z policjantami zaśpiewały refren piosenki o sygnalizatorze świetlnym.

 • 08.09.2017

  Tak, tak, wakacje już za nami, a kolejny rok pracy przed nami. Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęła się w Kornelówce o godzinie 9:00.

  Pani Dyrektor - Ewa Hołowska  powitała gości, rodziców, uczniów, nauczycieli. Życzyła wszystkim udanego roku nauki i pracy.

  Szczególnie miło byli powitani uczniowie klasy Ia i I b wraz z wychowawcami p. Ewą Rogulską oraz p. Brygidą Lechojdą.

  Już po raz drugi w murach Kornelówki powitane zostały również dzieci z oddziału  przedszkolnego, którymi opiekować się będą panie Sylwia Głowacka - Płachta, Karolina Glinka – Komorowska. Jesteśmy pewni, że maluchy będą się czuły u nas wspaniale i z radością będą przychodziły na zajęcia.

    Wszystkim uczniom Kornelówki życzymy uśmiechów każdego poranka, sukcesów, realizacji swoich pasji i marzeń właśnie w murach naszej szkoły.

  PS. A nauczycielom cierpliwości i wyrozumiałości dla swoich wychowanków ;0)

 • Oddział przedszkolny

  1 września (piątek) oddział przedszkolny rozpoczyna swoją działalnośc edukacyjną (6.30-15.30).

  4 września - dzieci z oddziału przedszkolnego przychodzą do sali nr 7 w godz. 6.30 - 8.00.
  Na uroczysty apel udadzą się ze swoimi wychowawczyniami.
  Prosimy o zadbanie, by tego dnia dzieci były odświętnie ubrane (strój szkolny: dziewczynki - biała bluzeczka, ciemna spódniczka, chłopcy - biała koszula,ciemne spodnie).

   

  Zapraszamy rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego na zebranie 5.09.2017r. (wtorek) o godz. 16.30 do sali nr 7. Wychowawczynie

   

  Dziękujemy.
  Do zobaczenia!

 • Zakończenie roku szkolnego 2016/17 kl. I-III

  23.06.2017

  23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Cała społeczność szkolna kl. I-III spotkała się podczas uroczystej akademii o godz. 8.30 w sali gimnastycznej. Ważnym punktem spotkania było wyróżnienie uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, sukcesy w licznych konkursach. Nagrody wręczyła osobiście pani dyrektor Zofia Skuza wraz z wychowawcami. Naszą uroczystość wzbogaciła również obecność  Ks. Antoniego Badury oraz pań Iwony Brożek, Magdaleny Krawczyk oraz sekretarza szkoły Małgorzaty Piesiak. Miłym momentem było wręczenie listów gratulacyjnych rodzicom uczniów klas trzecich. Dyrektor szkoły podziękował rodzicom za wkład pracy na rzecz szkoły i klasy.

  Przed nami wakacje – czas odpoczynku oraz dobrej i bezpiecznej zabawy. Wszystkim życzymy radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!!! 

  Zapraszamy do GALERII

 • Użytkownicy mobilni

  Drodzy użytkownicy mobilni.

  możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Jeśli posiadacie urządzenia takie jak iPad, iPhone czy oparte na systemie Android, to już wkrótce będziecie mogli pobrać aplikacje dedykowane na te platformy.

  Po więcej informacji, zapraszamy tutaj.

 • Plan Lekcji i Zastępstwa

  Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

  już niedługo będziecie mogli sprawdzić Wasz plan lekcji oraz codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony.

 • Strona powstała

  18.08.2017

  Strona WWW naszej szkoły jest już opublikowana w Internecie. Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - m.in. spis uczniów, klas, nauczycieli, plany lekcji, zastępstwa i inne.

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu
  ul. Robotnicza 23
  78-600 Wałcz
 • tel./fax (67) 387 30 55

Galeria zdjęć