•  NAUCZYCIELE 2021/2022

        Nauczanie zintegrowane:

        - Pająk Agnieszka

        - Kozak Małgorzata

        -  Lechojda Brygida

        - Gudwiłowicz Pomarańska Anna

        - Glinka – Komorowska Karolina

        - Mielcarz Aleksandra

        Oddział przedszkolny:

        - Litwińska Agnieszka

        Język polski:

        - Kotarska Marta

        - Nowak Anna

        - Wiśniewski Szymon

        - Adamkiewicz Karolina

        - Stachowiak Paulina

        Historia:

        - Hołowska-Kędzierska Ewa

        - Polechońska Aleksandra 

        - Kotarska Marta

        -  Zakharchuk Vasyl

        Wiedza i społeczeństwo:

        - Polechońska Aleksandra

        Plastyka:

        - Masłowska Joanna

        Muzyka: 

        - Solarski Karol

        Język angielski:

        -  Ankiewicz  Aniela 

        -  Kurzak Olesia (ur. zdrowotny)

        -  Stępień Agnieszka 

        -  Zakharchuk Vasyl

        - Michalski Bartosz

        - Załucka Piechut Katarzyna

        - Kotarska Marta

        Język niemiecki:

        - Piórkowska Daria

        Matematyka:

        -  Adamska Maria 

        -  Nowak Katarzyna

        -  Biesiada Monika

        -  Daniel Marzenna

        - Woch Migalska - Anna

        Geografia:

        -  Morchat Lila

        Fizyka:

        - Woch Migalska - Anna

        - Szpilewska Cecylia

        Chemia:

        - Szpilewska Cecylia

        Przyroda / Biologia:

        -  Wilczyńska Justyna

        - Iwański Józef

        Technika:

        -  Słowińska Teresa

        Informatyka:

        -  Daniel Marzenna

        - Masłowska Joanna

        - Michalski Bartosz


        Wychowanie fizyczne:

        -  Hertel Bogusław

        -  Jarczewska Anna

        -  Pawlik Bartosz

        - Iwański Józef  

        - Symonowicz Karol


        Religia:

        -  Patrzek Beata

        - Ogonowska Anna

        Biblioteka:

        -  Kowalczuk Sławomira 


        Świetlica szkolna:

        -  Buniewicz Dorota

        - Jakubowska Małgorzata

        - Szymańska Barbara

        - Słowińska Teresa

        - Daniel Marzenna

        - Solarski Karol

        -  Hertel Bogusław

        -  Jarczewska Anna

        -  Pawlik Bartosz

        - Iwański Józef  

        - Symonowicz Karol

        Nauczyciele wspomagający:

        -  Zielecka - Klasa Jolanta (ur. zdrowotny)

        -  Szczepaniak Ewa

        -  Goszczyńska Agnieszka

        - Załucka Piechut Katarzyna

        - Ostrowska Agnieszka

        - Gębala Monika

        Rewalidacja indywidualna:

        - Bukis Maria (ur. zdrowotny)

        - Załucka Piechut Katarzyna

        - Goszczyńska Agnieszka

        - Szczepaniak Ewa

        - Gudwiłowicz Pomarańska Anna

        - Głowacka Płachta Sylwia

        - Jarczewska Anna

        - Buniewicz Dorota

        Doradztwo zawodowe:

        - Pawlik Bartosz

        Edukacja dla bezpieczeństwa:

        - Jarczewska Anna

        Etyka:

        Mielcarz Aleksandra

        WDŻ:

        - Morchat Lila

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu
      • sekretariat@kornelowka.com
      • sekretariat@kornelowka.com
      • b.patrzek@kornelowka.com
      • tel./fax (67) 387 30 55 Szkoła posiada Elektroniczną Skrzynkę Podawczą na platformie ePUAP /sp1walcz/SkrytkaESP
      • ul. Robotnicza 23 78-600 Wałcz
      • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu reprezentowana przez dyrektora Ewę Hołowską -Kędzierską, tel. 673873055, e-mail sekretariat@kornelowka.com
      • Małgorzata Piesiak Kontakt: mpiesiak@kornelowka.com tel. 67 3873055