Witaj

W SZKOLNEJ ŚWIETLICY ŚWIETLICA MALUCHA ŚWIETLICA STARSZAKA REGULAMIN ŚWIETLICY

Świetlica szkolna

ŚWIETLICA MALUCHA

 


DZIEŃ Z KLOCKAMI

 

Za nami DZIEŃ Z KLOCKAMI w świetlicy malucha. Nasi uczniowie przez cały dzień odkrywali jak wiele kreatywnych zadań można wykonać mając do dyspozycji tylko jeden rodzaj zabawek.

 

GALERIA


USPRAWNIAMY MAŁĄ MOTORYKĘ

W naszej świetlicy dbamy o wszechstronn rozwój naszych uczniów. Dzisiaj usprawnialiśmy motorykę małą, a przy okazji świetnie się bawiliśmy i przygotowaliśmy elementy, które nam posłużą do wykonania kolejnego zadania.

 

 

GALERIA


Dzień Jabłuszka w świetlicy malucha.

Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 


"Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko..." Za oknem szaro i smutno, a w świetlicy malucha miasta nabierają tęczowych barw. Uczniowie ciężko pracowali tworząc prace, a my możemy podziwiać efekty.

Galeria

 

 

 


 

Październik jest miesiącem, podczas którego dużo rozmawiamy o zwierzętach zarówno tych domowych jak i dziko żyjących. Szczególny nacisk kładziemy na kształtowanie odpowiedzialności jaką niesie za sobą posiadanie własnego pupila i opieka nad nim. 

Oprócz rozmów i różnego rodzaju zadań związanych z opieką nad zwierzętami, uczniowie w świetlicy malucha z dużym entuzjazmem podeszli do wykonania prac plastycznych przedstawiających koty. 

GALERIA

 

 

 

 


 

 

Wrzesień to miesiąc, w którym bardzo dużo mówimy o bezpieczeństwie w drodze do i ze szkoły.  Jednak bezpieczeństwo to nie tylko świadome uczestniczenie w ruchu drogowym, ale również umiejętność reagowania w sytuacjach zagrożenia życia. Dlatego właśnie w Świetlicy Malucha zorganizowane zostały zajęcia, podczas których uczniowie uczyli się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.  Dzieci oprócz wysłuchania wykładu ratownika medycznego miały też możliwość wykonywania ćwiczeń praktycznych na fantomie.

GALERIA

 

 

 

 


 

28 września w ŚWIETLICY MALUCHA obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego czytania. Jak przystało na takie święto nie mogło u nas zabraknąć ukochanych przez dzieci bajek.

Utwory literackie czytały naszym najmłodszym studentki PWZS, które przygotowały dla nich również wiele ciekawych quizów oraz zabaw związanych z wysłuchanymi tekstami. Uczniowie zostali obdarowani  drobnymi podarunkami przyniesionymi przez słuchaczki wałeckiej uczelni.

Galeria

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu
    ul. Robotnicza 23
    78-600 Wałcz
  • tel./fax (67) 387 30 55

    Szkoła posiada Elektroniczną Skrzynkę Podawczą na platformie ePUAP
    /sp1walcz/SkrytkaESP

Galeria zdjęć